Kjeld Juul Christiansen

Formand for menighedsrådet. Kjeld Juul Christiansen kan kontaktes på kjeld@elstedkirke.dk eller tlf. 23 45 45 16. Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Søren Kæmpe

Næstformand for menighedsrådet og bygningssagkyndig Søren Kæmpe kan kontaktes på soeren@elstedkirke.dk. Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Thomas Holmen Andersen

Medlem af menighedsrådet og kasserer Thomas Holmen Andersen kan kontaktes på thomas@elstedkirke.dk  Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Villy Mikkelsen Ovesen

Rådsmedlem Medlem af menighedsrådet. Villy Mikkelsen Ovesen kan kontaktes på villy@elstedkirke.dk eller på tlf. 2169 8405 Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Ulla Green

Rådsmedlem Medlem af menighedsrådet. Ulla Green kan kontaktes på ulla@elstedkirke.dk. Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Gerda Damsgaard-Madsen

Rådsmedlem Medlem af menighedsrådet. Gerda Damsgaard-Madsen kan kontaktes på gerda@elstedkirke.dk Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Jørgen Andersen

Rådsmedlem Medlem af menighedsrådet og kontaktperson. Jørgen Andersen kan kontaktes på joergen@elstedkirke.dk Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading

Henrik Pigsborg Jensen

Rådsmedlem og kirkeværge Henrik Pigsborg Jensen kan kontaktes på henrik@elstedkirke.dk eller på tlf. 2046 3503 Drejer henvendelsen sig om personfølsomme oplysninger, så benyt dette link og dit NemID: https://sikkerformular.kirkenettet.dk/contact/form?mid=8073

Continue reading